600 000 11

info@lautusvide.lv

27.01.2023

ATGĀDINĀJUMS KLIENTIEM PAR SADZĪVES ATKRITUMU IZVEŠANU

Cienījamie klienti,

Vēlamies atgādināt, ka noslēgtie līgumi par Sadzīves atkritumu apsaimniekošanu satur nosacījumus par papildus maksas aprēķināšanu sekojošos gadījumos, ja

  • blakus konteineriem ir novietots papildus atkrituma apjoms.

Tāpat pilna maksa tiek aprēķināta gadījumos, ja savlaicīgi:

  • nav atteikta atkritumu izvešana

un sadzīves atkritumu izvešanas dienā (pēc iepriekš sastādītā grafika):

  • nav izstumti konteineri;
  • konteineri atrodas nepieejamā vietā (teritorijā, kur ar specializēto auto nav iespējams iekļūt, t.sk., remontdarbu, sliktu laikapstākļu, citu automašīnu u.tml. apstākļu dēļ vai privātāmāju teritorijās);
  • konteineri ir aizslēgti.

Konteineriem atkritumu izvešanas dienā ir jābūt pieejamiem no plkst. 8:00 (atslēgti, izstumti no privātmāju pagalmiem tuvāk pašvaldības vai valsts ceļiem). Atkritumu izvešana notiek arī svētku dienās, kas kalendārā ir atzīmētas ar sarkanu krāsu.

Atgādinām, ka klientiem obligāti ir jāatsaka atkritumu izvešana pēc līgumā noteiktā grafika (ja izvešana nav nepieciešama), informējot uzņēmumu vismaz vienu darba dienu iepriekš līdz plkst.13:00.

Klientus (fiziskas personas, juridiskas personas, daudzdzīvokļu namu apsaimniekotājus un pārstāvjus), sākot ar š.g.1.februāri aicinām ļoti rūpīgi sekot līdzi saviem atkritumu izvešanas grafikiem!

  • Ja specializētā transportlīdzekļa ekipāža, vadoties pēc konkrētā klienta līgumā noteikā grafika, neiztukšos konteineru (nav atteikta izvešana, daudzdzīvokļu māju pagalmos traucē priekšā novietoti tr.līdzekļi, privātmājām nav izstumts konteiners un nav arī atteikta izvešana, iesaluši atkritumi utml.), tad klientam tiks izrakstīts rēķins pilnā apjomā kā par izvestu konteineru.
  • Ja pie konteinera, uz tā vai tam blakus ir novietoti papildus atkritumu maisi, par to arī turpmāk tiks aprēķināta papildus maksa, par šo faktu savākšanas vietā veicot fotofiksāciju.

Lai uzlabotu klientu servisu un sniegtā pakalpojuma kvalitāti no mūsu puses, lūdzam aizpildīt 2023. gada klientu aptaujas anketu: https://www.visidati.lv/aptauja/1953242826/.

Image Image