600 000 11

info@lautusvide.lv

Pieteikties pakalpojumam

Aizpildot zemāk esošo formu, Jums būs iespēja parakstīt līgumu, tā pielikumus un grozījumus ar drošu  vai  aplikācijas palīdzību.
!!! Pēc līguma parakstīšanas ar  vai  aplikācijas palīdzību, līgumu jānosūta atpakaļ Klientu apkalpošanas centram uz e-pastu info@lautusvide.lv, pievienojot lejupielādēto dokumentu vai nosūtot saiti caur izmantoto aplikāciju ar norādi uz dokumentu.

"LAUTUS VIDE" rūpējas par savu klientu labklājību un profesionālās darbības attīstībai ņem vērā ikvienu viedokli!
Aicinām uzdot jautājumus, sniegt atsauksmes un priekšlikumus, kā arī pieteikties rēķina saņemšanai uz e-pastu, aizpildot zemāk esošo formu. Tajā Jūs varat pieteikt arī līguma grozījumus (mainīt adresi, rekvizītus, konteinera izmērus, to daudzumu u.c.) un papildpakalpojumus. Piesakot līguma grozījumus, lūdzam norādīt līguma numuru un precīzu īpašuma adresi!

  Aicinām “LAUTUS VIDE” pakalpojumu sniegšanas zonā esošo īpašumu apsaimniekotājus un īpašniekus noslēgt līgumu par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.

  Savu atkritumu apsaimniekotāju varat pārbaudīt šajā kartē: http://projects.kartes.lv/lautus/, ievadot precīzu īpašuma adresi.

  Klientiem ērtākais un videi draudzīgākais veids, kā aizpildīt līguma pieteikumu un papildpakalpojumu pieteikumu, ir izdarīt to elektroniskā veidā mūsu mājas lapā. Gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem ir iespēja pieteikt līguma grozījumus vai noslēgt līguma pielikumus par papildpakalpojumiem, nosūtot e-pastu un info@lautusvide.lv vai e-ziņu mūsu mājas lapā.

  Savukārt parakstīt līgumu, tā pielikumus un grozījumus piedāvājam ar drošu  vai  aplikācijas palīdzību.
  Pēc līguma parakstīšanas ar drošu  vai  aplikācijas palīdzību, līgumu jānosūta atpakaļ Klientu apkalpošanas centram uz e-pastu info@lautusvide.lv, pievienojot lejupielādēto dokumentu vai nosūtot saiti caur izmantoto aplikāciju ar norādi uz dokumentu.
  Neskaidrību gadījumā sazinieties ar mums, rakstot uz info@lautusvide.lv vai zvanot pa tālruni 6000 0011!