Atkritumu apsaimniekošana Rīgas Zemgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā

22.05.2020

Cienījamie Rīgas iedzīvotāji,

Informējam, ka līdz ar līguma stāšanos spēkā š.g. 20. maijā, mēs, Lautus SIA un Pilsētvides serviss SIA apvienība LAUTUS VIDE PS, esam uzsākuši atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniegšanu Rīgas Zemgales priekšpilsētas administratīvajā teritorijā.

Vēl joprojām turpinām saņemt pieteikumus līgumu slēgšanai, taču to apjoms pēdējās dienās ir ļoti strauji audzis un apstrāde prasa laiku. Līguma sagatavošana pēc parakstīta līguma saņemšanas var ilgt līdz divām nedēļām. Tādēļ aicinām iedzīvotājus būt pacietīgiem un saprotošiem.

Līdz ar jauna līguma noslēgšanu, klientam mainās atkritumu izvešanas kārtība – izvešanas diena, laiks u.tml. Informāciju par to nosūtīsim klienta pieteikumā norādītā saziņas veidā elektroniski vai pa pastu. Ja klients uz šo brīdi vēl nav saņēmis atkritumu izvešanas grafiku, tad informācija par pakalpojuma uzsākšanu tiek izsūta īsziņas veidā uz līgumā norādīto kontakttālruni iepriekšējās dienas vakarā.

Pieteiktie, jaunie konteineri tiek piegādāti rindas kārtībā un pēc to uzstādīšanas klientam tiek sagatavots atkritumu izvešanas grafiks.

Vairāk informācijas var noskaidrot, zvanot pa tālruni 60000011 vai rakstot e-pastu: info@lautusvide.lv.

Rūpējoties par pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un ātrumu, jau iepriekš pateicamies par Jūsu sapratni!

Vidar Nordli Mathisen Cnc0ot5zykm Unsplash