600 000 11

info@lautusvide.lv

Pakalpojumi

Pilsētvides serviss SIA piedāvā sadzīves atkritumu savākšanu un izvešanu iedzīvotājiem un uzņēmumiem. Mēs uzstādīsim nepieciešamos atkritumu konteinerus, izvedīsim tos ātri, savlaicīgi un regulāri, kā arī nodrošināsim to, ka atkritumi tiek pārstrādāti vai nonāk tiem paredzētajās vietās, nepiesārņojot vidi un dabu. Sadzīves atkritumu savākšana ietver mājsaimniecības atkritumu, liela izmēra atkritumu, otrreizējās pārstrādes materiālu (kartonu, polietilēnu, stiklu) un bioloģiski noārdāmu atkritumu apsaimniekošanu.

Pieteikties sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumam var arī attālināti. Lai to izdarītu, aizpildiet pieteikuma formu un mēs ar Jums sazināsimies.

Pilsētvides serviss SIA nodrošina atkritumu šķirošanas iespējas pie daudzdzīvokļu mājām un uzņēmumiem. Tāpat uzņēmums veic otrreizējās pārstrādes materiālu, piemēram, kartona, polietilēna, stikla, bioloģisko  3. kategorijas atkritumu, pareizu apsaimniekošanu.

Mēs piedāvājam dažāda veida šķiroto atkritumu konteinerus, konsultējam par to, kā pareizi uzsākt šķirošanu un turpināt to nākotnē, kā arī esam gatavi ierīkot šķiroto atkritumu laukumus, pēc klientu pieprasījuma.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par atkritumu šķirošana iespējām un mūsu piedāvājumu, lūdzu, sazinieties ar mums!

Mēs esam profesionāļi atkritumu apsaimniekošanas nozarē. Mēs nodrošinām sadzīves atkritumu savākšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus daudzdzīvokļu ēkām, privātmājām, iestādēm un organizācijām, kā arī nogādāsim tos atbilstošās vietās – šķirošanas laukumos vai rūpnīcās un atkritumu poligonos.

Sazinieties ar mums!