600 000 11

info@lautusvide.lv

SPECIALIZĒTI UZŅĒMUMIEM

Uzņēmumiem piedāvājam vakuumtehnikas pakalpojumus, kas sniedz iespēju veikt diagnostikas un tīrīšanas darbus grūti aizsniedzamās vietās, tādās, kā tvertnes, cauruļvadi u.c. darbus grūti aizsniedzamās vietās, tādās, kā tvertnes, cauruļvadi u.c.

VAKUUMTEHNIKAS PAKALPOJUMI

Uzņēmumiem piedāvājam vakuumtehnikas pakalpojumus, kas sniedz iespēju veikt diagnostikas un tīrīšanas darbus grūti aizsniedzamās vietās, tādās, kā tvertnes, cauruļvadi u.c. Pakalpojumu klāstā ietilpst: tvertņu tīrīšana un mazgāšana; cauruļvadu tīrīšana; cauruļvadu TV diagnostika; attīrīšanas iekārtu apkope.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Vakuumtehnikas pakalpojumi

BĪSTAMIE ATKRITUMI

Rūpnieciski radītajiem bīstamajiem atkritumiem nepieciešama īpaša uzmanība, lai to savākšana un utilizācija būtu videi droša. Bīstamo atkritumu nodošanai ir izveidoti speciāli laukumi, tāpat tiek piedāvāti bīstamo atkritumu skapji izvietošanai uzņēmuma teritorijā vai iekštelpās. Tie ir draudzīgi videi, aprīkoti ar slēdzeni un automātisku ugunsdzēšanas sistēmu, droši pret šķidrām, ķīmiskām noplūdēm, turklāt, atbilst visiem noteikumiem par bīstamo atkritumu apsaimniekošanu.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Bīstamo atkritumu apsaimniekošana uzņēmumiem

VESELĪBAS APRŪPES ATKRITUMI

Sniedzam profesionālus pakalpojumus medicīnas uzņēmumiem, piemēram, veicam dažādu veidu veselības aprūpes (t.sk., medicīnas) atkritumu apsaimniekošanu, izstrādājam iestāžu veselības aprūpes un bīstamo atkritumu apsaimniekošanas plānus, rīkojam personāla apmācību darbā ar bīstamajiem atkritumiem, konsultējam.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Veselības aprūpes apsaimniekošanas pakalpojumi

RAŽOŠANAS ATKRITUMI

Piedāvājam izstrādāt ražošanas laikā radīto atkritumu pilnu pakalpojumu spektra apsaimniekošanas plānu, kas būs atbilstošs ikvienai biznesa specifikai, kvalitatīvi nodrošinot procesa kontroli, rūpes par vidi, iekšējo un ārējo procedūru un vadlīniju ievērošanu.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Ražošanas atkritumu apsaimniekošana

APRĪKOJUMA NOMA

Piedāvājam dažāda veida un izmēra atkritumu konteineru nomu, kas tiks piemeklēti atbilstoši radīto atkritumu spcifikai. Tie ļaus gan viegli savākt, gan organizēt dažāda veida atkritumus. Piedāvājumā ietilpst gan būvgružu, gan lielgabarīta vairāku izmēru metāla konteineri, gan preskonteineri, kas momentāli ļauj samazināt radīto atkritumu apjomu.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Konteineru noma

KOMPLEKSIE PAKALPOJUMI

Piedāvājam kompleksus sadarbības modeļus, specifisku atkritumu apsaimniekošanais lielos apmēros. Šāda veida pakalpojumi ir īpaši iecienīti starp viesnīcām, tipogrāfijām, tirdzniecības centriem autoservisiem u.tml. uzņēmumiem, kuros rodas liela apjoma dažāda veida atkritumi.

Pakalpojumus nodrošina uzņēmums Lautus SIA.

Vairāk informācijas: Lautus SIA Kompleksie pakalpojumi